Szkolenia i konferencje

imprezy-expn.pl

Konferencje


Przygotowując konferencje bierzemy pod uwagę indywidualne wymagania naszych klientów. Dbając o to, by wszystko było precyzyjnie zaplanowane i przebiegało bez zarzutu, zatrudniamy zespół zgranych i pomysłowych osób, które z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. To właśnie dzięki nim organizujemy najlepsze konferencje w Warszawie, co może poświadczyć wielu zadowolonych klientów.

https:

Konferencje Mazury


W regionie Mazur działa wiele firm, które kompleksowo przygotują konferencje biznesowe. Hotel Mikołajki posiada specjalistów w szkołach na różnych szczeblach edukacji, począwszy od zawodowych przez profilowane licea i technika, skończywszy na szkołach wyższych. Można być zatem pewnym, że obsługa nie pozostawi nic do życzenia i goście będą w pełni zadowoleni. Jeśli natomiast chodzi o imprezy - Hotel Mikołajki oferuje szereg możliwości ich przygotowania.

https:

Iso 27001


Firmy, które działają w branży w której bezpieczeństwo i ochrona danych jest szczególnie ważna cenią sobie znak jakości ISO 27001. Ten międzynarodowy standard zapewnia, że firma która się nim legitymuje przestrzega wszystkich niezbędnych norm. Wszystkich zainteresowanych wdrożeniem standardu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

pankiewicza.pl

Centrum Szkoleniowe Pankiewicza


Centrum Szkoleniowe Pankiewicza oferuje do wynajęcia różnej wielkości sale szkoleniowe i komputerowe na potrzeby konferencji, kursów, spotkań biznesowych. Doskonale wyposażone zaplecze techniczne gwarantuje kompleksowe wsparcie informatyczne i sprzętowe prowadzonych szkoleń. Świadczymy także usługi cateringowe.

https:

sale konferencyjne Giżycko


Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszego ośrodka wypoczynkowego w Pięknej Górze na Mazurach. Oprócz komfortowych pokojów znajdują się tutaj również sale konferencyjne. Giżycko oddalone jest zaledwie kilka kilometrów od naszych domków. Zapewniamy, że pobyt tutaj będzie niezwykłym wspomnieniem na całe życie!

https:

Konferencje nad morzem


Organizujecie Państwo szkolenie czy spotkanie biznesowe? Proponujemy pomoc w organizacji niezapomnianej konferencji nad morzem. Czterogwiazdkowy Hotel Aurora w Międzyzdrojach oferuje profesjonalną obsługę oraz doskonale wyposażone sale. Luksusowy charakter naszego obiektu z pewnością podniesie prestiż wydarzenia.

https:

Prawo jazdy testy online


Szukasz przykładowych zestawów pytań na egzamin w WORD? Nasze testy online na prawo jazdy to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego, które pomogą zaliczyć Wam część teoretyczną. Są to sprawdzone, państwowe i oficjalne zadania - takie same, jak czekają Cię na prawdziwym egzaminie!

www.szkolabarmanow.pl

Kurs barmański Poznań


Zapraszamy na kurs barmański w Poznaniu prowadzony przez ekspertów i dydaktyków Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów. Nauczymy cię, jak prawidłowo serwować poszczególne typy alkoholi. Poznasz receptury na najsmaczniejsze drinki i zaczniesz sam komponować własne, jak tylko dowiesz się, jak należy łączyć składniki. Dobry barman serwuje wyśmienite przekąski dla gości przy barze. Zaawansowanych słuchaczy zapraszamy na kurs Flair - czyli sztuki akrobacji z butelkami, shakerami i gadżetami barmańskimi. Zapisz się.

https:

https://llidero.com/


Szkolenia stanowią prostą drogę do rozwoju. Umiejętność wykorzystania nowych wiadomości pozwoli nagrać rozpędu w biznesie. Dlatego też zachęcamy państwa do skorzystania z możliwości naszej platformy e-learnigowej. Jest to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych kursów, które są o wiele droższe i wymagają odpowiedniej organizacji. Pracownicy Llidero za pośrednictwem Internetu oraz niezwykle ciekawych pokazów przekażą najnowsze techniki obsługi biznesu, a w tym: księgowości, zależności prawnych i innych.