Szkolenia i konferencje

https:

Konferencje


Przygotowując konferencje bierzemy pod uwagę indywidualne wymagania naszych klientów. Dbając o to, by wszystko było precyzyjnie zaplanowane i przebiegało bez zarzutu, zatrudniamy zespół zgranych i pomysłowych osób, które z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. To właśnie dzięki nim organizujemy najlepsze konferencje w Warszawie, co może poświadczyć wielu zadowolonych klientów.

https:

Konferencje nad morzem


Organizujecie Państwo szkolenie czy spotkanie biznesowe? Proponujemy pomoc w organizacji niezapomnianej konferencji nad morzem. Czterogwiazdkowy Hotel Aurora w Międzyzdrojach oferuje profesjonalną obsługę oraz doskonale wyposażone sale. Luksusowy charakter naszego obiektu z pewnością podniesie prestiż wydarzenia.

https:

Prawo jazdy testy online


Szukasz przykładowych zestawów pytań na egzamin w WORD? Nasze testy online na prawo jazdy to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego, które pomogą zaliczyć Wam część teoretyczną. Są to sprawdzone, państwowe i oficjalne zadania - takie same, jak czekają Cię na prawdziwym egzaminie!

https:

Certyfikat CCNA


Myślisz o zdobyciu certyfikatu CCNA Cisco? To pierwszy stopień zaawansowania w wiedzy z zakresu zakładania i konfigurowania sieci komputerowych. Dodatkowo możesz spróbować swoich sił w jednej z kilkunastu różnych specjalizacji, takich jak na przykład Routing and Switching. Zapraszamy do skorzystania z Centrum Szkoleniowego Trecom w Warszawie, które prowadzi akademie na wszystkich poziomach umiejętności. Kurs kończy się egzaminem zdawanym w języku angielskim. Zapraszamy do zapisów. To lepsze niż studia podyplomowe.

https:

Angielski dla firm Gdańsk


Jeśli prowadzisz firmę światową, wiesz pewnie, że kontakt z Klientem czy partnerem biznesowym odbywa się w języku obcym. Dlatego przygotuj swoich pracowników i zdecyduj się na nasze kursy - Angielski dla firm. Gdańsk jest miejscem gdzie prowadzimy szkolenie za pomocą kilku metod, które rozwijają różne umiejętności uczestnika. Sprawdź moduły szkoleniowe i zapisz się ze swoim zespołem.