Szkolenia i konferencje

https:

Prawo jazdy testy online


Szukasz przykładowych zestawów pytań na egzamin w WORD? Nasze testy online na prawo jazdy to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego, które pomogą zaliczyć Wam część teoretyczną. Są to sprawdzone, państwowe i oficjalne zadania - takie same, jak czekają Cię na prawdziwym egzaminie!

https:

Certyfikat CCNA


Myślisz o zdobyciu certyfikatu CCNA Cisco? To pierwszy stopień zaawansowania w wiedzy z zakresu zakładania i konfigurowania sieci komputerowych. Dodatkowo możesz spróbować swoich sił w jednej z kilkunastu różnych specjalizacji, takich jak na przykład Routing and Switching. Zapraszamy do skorzystania z Centrum Szkoleniowego Trecom w Warszawie, które prowadzi akademie na wszystkich poziomach umiejętności. Kurs kończy się egzaminem zdawanym w języku angielskim. Zapraszamy do zapisów. To lepsze niż studia podyplomowe.

https:

e-learning BHP


Szkolenia BHP i kursy PPOŻ w małych miejscowościach? Mamy na to rozwiązanie! Mogą oni z powodzeniem skorzystać z usług naszej firmy, nawet jeśli ich siedziby znajdują się na drugim końcu polski. Wcale nie wiąże się to z pokryciem kosztów przejazdu instruktora ponieważ prowadzimy e-learning BHP, który pozwala nawet firmom, które działają w większości zdalnie, odbyć profesjonalne szkolenia.

https:

Perfumy Betterstyle


Poczuj się kobieco, uwodzicielsko oraz wyjątkowo... Oferowane przez nas damskie perfumy Betterstyle to najwyższa jakość naturalnych substancji i wyciągów roślinnych, które w połączeni tworzą lekką konsystencję, utrzymującą się na ciele przez długi czas. Prezentowane przez nas zapachy sprawią, że poczujesz się naprawdę dobrze! Wybierz naszą ofertę, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie!

https:

Kurs pierwszej pomocy


Zachowanie bezpieczeństwa jest niezbędne w każdej firmie, niezależnie od profilu jej działalności, dlatego też proponujemy wszystkim przedsiębiorcom kurs pierwszej pomocy. Nasza wykwalifikowana kadra nauczy wybranych pracowników podstawowych zagadnień z tego zakresu, przeprowadzi szkolenie z resuscytacji, a także wyuczy tego jak się zachować podczas zawału serca oraz innych problemów. Świadczymy profesjonalne usługi, dzięki którym każdy pracownik firmy będzie bezpieczny i chętny do pomocy innym.

https:

Kurs operatora cnc


Szukasz nowych możliwości rozwoju swoich umiejętności twardych? Jeśli interesuje Cię szkolenie w dziedzinie technicznej, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Możesz znaleźć u nas m.in. kurs operatora CNC. Nasza firma dysponuje najnowocześniejszymi maszynami i profesjonalnym sprzętem szkoleniowym.