Usługi

dominikanie.pl

Zakon


Zakon to w wierze katolickiej istne stowarzyszenie osób zakonnych, której członkowie oddają się w specyficzny sposób spełnianiu zasad danej religii. Osoby z zakonu (mężczyźni ? mnisi, zakonnicy, bracia; kobiety ? zakonnice, mniszki, siostry) zwykle nie są kojarzeni bezpośrednio jako osoby świeckie, ani jako członkowie kościoła, choć zawsze możliwe jest połączenie członkostwa w zakonie z byciem po prostu kapłanem.

www.locumsa.pl

Locum


Nasza firma działa w dość nietypowych dziedzinach. Z jednej strony w Locum S.A. zajmujemy się bowiem wynajmem nieruchomości (z naciskiem na obiekty przemysłowe), a z drugiej specjalizujemy się w produkcji opakowań i kształtek styropianowych, przydatnych do przewożenia zróżnicowanych delikatnych przedmiotów. Polecamy się!

https:

Adwokat Poznań


W naszej kancelarii zajmujemy się klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Nasz adwokat, który działa na terenie Poznania, zajmuje się poradami prawnymi, sprawami rodzinnymi, opiekuńczymi, spadkowymi, lokalowymi, z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, a także karnymi i administracyjnymi.

https:

Agencja celna Świnoujście


Nasza agencja celna pomaga przedstawicielom firm i organizacji, które chcą przewieźć przez granicę towary różnego pochodzenia. Wypełniamy stosowne wnioski, weryfikujemy dokumentację, pomagamy w uiszczeniu opłat i przejściu przez odprawę. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania na temat przewozów tranzytowych, zapraszamy do kontaktu.

https:

pogrzeb Warszawa


Pogrzeb w Warszawie? Jeśli czeka Cię to nieprzyjemne doznanie, a stypę chciałbyś zorganizować w domu, bądź po prostu oczyścić mieszkanie po zmarłym - zgłoś się do nas. Zajmujemy się dezynfekcją oraz oczyszczaniem pomieszczeń po zwłokach. Wykonujemy profesjonalne usługi, z których na pewno będziesz zadowolony.

https:

Adwokat Płock


Potrzebna Ci fachowa pomoc prawna? Potrzebny Ci doświadczony adwokat? Płock serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania z oferty przygotowanej przez kancelarię Jacek Piechota. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania pomocy adwokata!

https:

prawo spadkowe


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jak złożonymi problemami muszą mierzyć się Klienci Kancelarii Agnieszka Wala w Pszczynie i Gliwicach. Wiemy również, że fachowa pomoc w takich sytuacjach jest niezbędna. Dlatego też jednym z obszarów, w których udzielamy wsparcia, jest prawo spadkowe oraz związane z nim kwestie majątkowe. Podejmując się reprezentacji stanowiska naszego Klienta, zawsze wnikliwie zapoznajemy się z charakterem sprawy oraz jej stopniem złożoności. Na tej podstawie dobieramy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania.

https:

Prawo Rodzinne


Jedną z dziedzin, w których czynnie działa nasza kancelaria, jest prawo rodzinne. Świadczymy pomoc w zakresie uzyskania alimentów w sądzie, wspieramy klienta w sprawach rozwodowych i w przypadku separacji oraz pomagamy w przysposobieniu dziecka. Zajmujemy się także sprawami majątkowymi, tj. rozdzielnością majątkową, itd.

www.kancelariadomagalski.pl

Prawo spadkowe


Zadaniem kancelarii jest reprezentowanie klientów. Zakres naszej działalności obejmuje m.in. prawo spadkowe. Udzielamy porad, przygotowujemy dokumentację oraz objaśniamy obowiązujące przepisy. Świadczymy pomoc w zakresie podziału majątku, powództwa o zachowek dla najbliższych krewnych oraz w innych sytuacjach.

https:

Adwokat


Kancelaria zlokalizowana w centrum Suwałk zajmuje się kompleksową obsługą Klienta Indywidualnego i Biznesowego na każdym etapie prowadzenia postępowania sądowego. Adwokat Justyna Lewandowska oferuje pomoc, między innymi, w zakresie prawa administracyjnego, postępowania egzekucyjnego, odszkodowań i prawa rodzinnego.