Usługi

dominikanie.pl

Zakon


Zakon to w wierze katolickiej istne stowarzyszenie osób zakonnych, której członkowie oddają się w specyficzny sposób spełnianiu zasad danej religii. Osoby z zakonu (mężczyźni ? mnisi, zakonnicy, bracia; kobiety ? zakonnice, mniszki, siostry) zwykle nie są kojarzeni bezpośrednio jako osoby świeckie, ani jako członkowie kościoła, choć zawsze możliwe jest połączenie członkostwa w zakonie z byciem po prostu kapłanem.

www.locumsa.pl

Locum


Nasza firma działa w dość nietypowych dziedzinach. Z jednej strony w Locum S.A. zajmujemy się bowiem wynajmem nieruchomości (z naciskiem na obiekty przemysłowe), a z drugiej specjalizujemy się w produkcji opakowań i kształtek styropianowych, przydatnych do przewożenia zróżnicowanych delikatnych przedmiotów. Polecamy się!

https:

Adwokat Dąbrowa Górnicza


Jeżeli szukasz prawnika, który pomoże Ci w zakresie prawa pracy, karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego, spółek handlowych lub przy mediacjach to nasza oferta jest dla Ciebie. Adwokat działa na terenie Dąbrowy Górniczej, gdzie wspiera klientów m.in. w trakcie spraw rozwodowych, przy separacjach czy uzyskiwaniu alimentów.

adwokat-epolak.pl

Adwokat Poznań


W naszej kancelarii zajmujemy się klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Nasz adwokat, który działa na terenie Poznania, zajmuje się poradami prawnymi, sprawami rodzinnymi, opiekuńczymi, spadkowymi, lokalowymi, z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, a także karnymi i administracyjnymi.

https:

Adwokat rozwód Warszawa


W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie liczne porady prawne, a także możliwość stanowienie Waszego przedstawicielstwa podczas spraw sądowych dotyczących rozwodu. Warszawa stanowi miasto, w którym zlokalizowana została nasza kancelaria. Możecie w niej spotkać się z naszymi specjalistami i sporządzić odpowiednie wnioski.

https:

Agencja celna Świnoujście


Nasza agencja celna pomaga przedstawicielom firm i organizacji, które chcą przewieźć przez granicę towary różnego pochodzenia. Wypełniamy stosowne wnioski, weryfikujemy dokumentację, pomagamy w uiszczeniu opłat i przejściu przez odprawę. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania na temat przewozów tranzytowych, zapraszamy do kontaktu.

https:

pogrzeb Warszawa


Pogrzeb w Warszawie? Jeśli czeka Cię to nieprzyjemne doznanie, a stypę chciałbyś zorganizować w domu, bądź po prostu oczyścić mieszkanie po zmarłym - zgłoś się do nas. Zajmujemy się dezynfekcją oraz oczyszczaniem pomieszczeń po zwłokach. Wykonujemy profesjonalne usługi, z których na pewno będziesz zadowolony.

https:

Adwokat Płock


Potrzebna Ci fachowa pomoc prawna? Potrzebny Ci doświadczony adwokat? Płock serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania z oferty przygotowanej przez kancelarię Jacek Piechota. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania pomocy adwokata!

https:

prawo spadkowe


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jak złożonymi problemami muszą mierzyć się Klienci Kancelarii Agnieszka Wala w Pszczynie i Gliwicach. Wiemy również, że fachowa pomoc w takich sytuacjach jest niezbędna. Dlatego też jednym z obszarów, w których udzielamy wsparcia, jest prawo spadkowe oraz związane z nim kwestie majątkowe. Podejmując się reprezentacji stanowiska naszego Klienta, zawsze wnikliwie zapoznajemy się z charakterem sprawy oraz jej stopniem złożoności. Na tej podstawie dobieramy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania.

https:

Prawo Rodzinne


Jedną z dziedzin, w których czynnie działa nasza kancelaria, jest prawo rodzinne. Świadczymy pomoc w zakresie uzyskania alimentów w sądzie, wspieramy klienta w sprawach rozwodowych i w przypadku separacji oraz pomagamy w przysposobieniu dziecka. Zajmujemy się także sprawami majątkowymi, tj. rozdzielnością majątkową, itd.

adwokatoziemska.pl

Prawo budowlane Warszawa


Jedną z dziedzin, w których aktywnie działa nasza kancelaria zlokalizowana w Warszawie, jest prawo budowlane. W ramach naszej pomocy wykonujemy analizy nieruchomości, udzielamy porad odnośnie do procesu inwestycji i negocjujemy postanowienia kontraktów. Są to na przykład umowy o nadzór inwestorski z inspektorem nadzoru.

ogloszenieupadlosci.pl

Sprawy upadłościowe Szczecin


Jeśli dotyczą Cię sprawy upadłościowe, to nasze biuro w Szczecinie oferuje pomoc w ich rozwiązaniu. Klientom zapewniamy doradztwo oraz wsparcie w przygotowywaniu wniosków i niezbędnych dokumentów. Działamy w charakterze pełnomocników dłużników oraz jako syndycy. Nasi pracownicy to zarówno doradcy restrukturyzacyjni, jak i radcy prawni.

www.kancelariadomagalski.pl

Prawo spadkowe


Zadaniem kancelarii jest reprezentowanie klientów. Zakres naszej działalności obejmuje m.in. prawo spadkowe. Udzielamy porad, przygotowujemy dokumentację oraz objaśniamy obowiązujące przepisy. Świadczymy pomoc w zakresie podziału majątku, powództwa o zachowek dla najbliższych krewnych oraz w innych sytuacjach.

www.adwokatsuwalki.com

Adwokat


Kancelaria zlokalizowana w centrum Suwałk zajmuje się kompleksową obsługą Klienta Indywidualnego i Biznesowego na każdym etapie prowadzenia postępowania sądowego. Adwokat Justyna Lewandowska oferuje pomoc, między innymi, w zakresie prawa administracyjnego, postępowania egzekucyjnego, odszkodowań i prawa rodzinnego.

www.joanna-zielinska.pl

Kancelaria adwokacka


Działam na terenie Łodzi, Pabianic i okolic, świadcząc pomoc prawną klientom zarówno indywidualnym, jak i biznesowym. Moja kancelaria adwokacka podejmuje się prowadzenia spraw z zakresu prawa cywilnego, a zwłaszcza rodzinnego. Umówić się na wizytę można zarówno stacjonarnie, jak i w formie online w wyznaczonych godzinach.