Usługi

dominikanie.pl

Zakon


Zakon to w wierze katolickiej istne stowarzyszenie osób zakonnych, której członkowie oddają się w specyficzny sposób spełnianiu zasad danej religii. Osoby z zakonu (mężczyźni ? mnisi, zakonnicy, bracia; kobiety ? zakonnice, mniszki, siostry) zwykle nie są kojarzeni bezpośrednio jako osoby świeckie, ani jako członkowie kościoła, choć zawsze możliwe jest połączenie członkostwa w zakonie z byciem po prostu kapłanem.

https:

http://serwistal.pl/oferta/uslugi.html


Od lat pracujemy z metalami, dlatego posiadamy ogromne doświadczenie w tej branży. Korzystamy też z najlepszego sprzętu, dlatego precyzja naszych realizacji nie ma sobie równych. Nasze centrum serwisowe świadczy takie usługi jak cięcie wzdłużne blach oraz przewijanie kręgów, a także cięcie poprzeczne.

www.pzmwimet.pl

Malowanie dróg


Już od 1976 roku zajmujemy się produkcją i montażem znaków drogowych oraz wszelkiego rodzaju innych elementów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uzupełnieniem naszych usług jest także malowanie dróg - oznakowania poziomego. Korzystamy z metod oznakowania cienko- lub grubowarstwowego oraz najwyższej jakości sprzętu, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

https:

Leczenie depresji Warszawa


Potrzebujesz pomocy profesjonalistów? Nie radzisz sobie z jakimś problemem? Chcesz ratować swój związek? Zgłoś się do naszego Gabinetu DIALOG w Warszawie. Świadczymy profesjonalną pomoc lekarza psychiatry, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapeutyczne. Ponadto oferujemy również konsultacje z seksuologiem.

www.locumsa.pl

Locum


Nasza firma działa w dość nietypowych dziedzinach. Z jednej strony w Locum S.A. zajmujemy się bowiem wynajmem nieruchomości (z naciskiem na obiekty przemysłowe), a z drugiej specjalizujemy się w produkcji opakowań i kształtek styropianowych, przydatnych do przewożenia zróżnicowanych delikatnych przedmiotów. Polecamy się!

unikom.bydgoszcz.pl

Czyszczenie kanalizacji


Nasza firma oferuje szeroki zakres usług sanitarnych oraz odbiór odpadów przemysłowych. Czyszczenie kanalizacji wykonujemy przy zastosowaniu metody hydrodynamicznej. Pozwala ona na skuteczne usunięcie zanieczyszczeń i zatorów utrudniających swobodny przepływ ścieków w studzienkach. Działamy również jako pogotowie awaryjne 24h.

www.adwokat-kolczyk.pl

Adwokat Dąbrowa Górnicza


Jeżeli szukasz prawnika, który pomoże Ci w zakresie prawa pracy, karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego, spółek handlowych lub przy mediacjach to nasza oferta jest dla Ciebie. Adwokat działa na terenie Dąbrowy Górniczej, gdzie wspiera klientów m.in. w trakcie spraw rozwodowych, przy separacjach czy uzyskiwaniu alimentów.

adwokat-epolak.pl

Adwokat Poznań


W naszej kancelarii zajmujemy się klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Nasz adwokat, który działa na terenie Poznania, zajmuje się poradami prawnymi, sprawami rodzinnymi, opiekuńczymi, spadkowymi, lokalowymi, z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, a także karnymi i administracyjnymi.

chemiczneczyszczenie.pl

Czyszczenie rurociągów


Naszym atutem są wiedza, doświadczenie, a także technologia, którą każdego dnia wykorzystujemy w podczas płukania instalacji. Oferowane przez nas czyszczenie rurociągów pozwala na usunięcie zabrudzeń, które zalegają w instalacjach grzewczych i hydraulicznych. Podejmujemy się również płukania instalacji w budynkach przemysłowych.

www.kancelariadwokacka.pl

Adwokat rozwód Warszawa


W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie liczne porady prawne, a także możliwość stanowienie Waszego przedstawicielstwa podczas spraw sądowych dotyczących rozwodu. Warszawa stanowi miasto, w którym zlokalizowana została nasza kancelaria. Możecie w niej spotkać się z naszymi specjalistami i sporządzić odpowiednie wnioski.

komornikkatowice.com.pl

komornik sądowy


Do jego zadań należy między innymi ściąganie długów. Komornik sądowy, który stacjonuje w Katowicach, zajmuje się podejmowaniem działań mających na celu wykonywanie rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych. Dodatkowo do jego kompetencji należy również sporządzanie inwentarza, czy protokołu stanu faktycznego.

https:

Agencja celna Świnoujście


Nasza agencja celna pomaga przedstawicielom firm i organizacji, które chcą przewieźć przez granicę towary różnego pochodzenia. Wypełniamy stosowne wnioski, weryfikujemy dokumentację, pomagamy w uiszczeniu opłat i przejściu przez odprawę. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania na temat przewozów tranzytowych, zapraszamy do kontaktu.