Usługi

dominikanie.pl

Zakon


Zakon to w wierze katolickiej istne stowarzyszenie osób zakonnych, której członkowie oddają się w specyficzny sposób spełnianiu zasad danej religii. Osoby z zakonu (mężczyźni ? mnisi, zakonnicy, bracia; kobiety ? zakonnice, mniszki, siostry) zwykle nie są kojarzeni bezpośrednio jako osoby świeckie, ani jako członkowie kościoła, choć zawsze możliwe jest połączenie członkostwa w zakonie z byciem po prostu kapłanem.

www.locumsa.pl

Locum


Nasza firma działa w dość nietypowych dziedzinach. Z jednej strony w Locum S.A. zajmujemy się bowiem wynajmem nieruchomości (z naciskiem na obiekty przemysłowe), a z drugiej specjalizujemy się w produkcji opakowań i kształtek styropianowych, przydatnych do przewożenia zróżnicowanych delikatnych przedmiotów. Polecamy się!

https:

Adwokat Dąbrowa Górnicza


Jeżeli szukasz prawnika, który pomoże Ci w zakresie prawa pracy, karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego, spółek handlowych lub przy mediacjach to nasza oferta jest dla Ciebie. Adwokat działa na terenie Dąbrowy Górniczej, gdzie wspiera klientów m.in. w trakcie spraw rozwodowych, przy separacjach czy uzyskiwaniu alimentów.

adwokat-epolak.pl

Adwokat Poznań


W naszej kancelarii zajmujemy się klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Nasz adwokat, który działa na terenie Poznania, zajmuje się poradami prawnymi, sprawami rodzinnymi, opiekuńczymi, spadkowymi, lokalowymi, z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, a także karnymi i administracyjnymi.

www.kancelariadwokacka.pl

Adwokat rozwód Warszawa


W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie liczne porady prawne, a także możliwość stanowienie Waszego przedstawicielstwa podczas spraw sądowych dotyczących rozwodu. Warszawa stanowi miasto, w którym zlokalizowana została nasza kancelaria. Możecie w niej spotkać się z naszymi specjalistami i sporządzić odpowiednie wnioski.

komornikkatowice.com.pl

komornik sądowy Katowice


Do jego zadań należy między innymi ściąganie długów. Komornik sądowy, który stacjonuje w Katowicach, zajmuje się podejmowaniem działań mających na celu wykonywanie rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych. Dodatkowo do jego kompetencji należy również sporządzanie inwentarza, czy protokołu stanu faktycznego.

https:

Agencja celna Świnoujście


Nasza agencja celna pomaga przedstawicielom firm i organizacji, które chcą przewieźć przez granicę towary różnego pochodzenia. Wypełniamy stosowne wnioski, weryfikujemy dokumentację, pomagamy w uiszczeniu opłat i przejściu przez odprawę. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania na temat przewozów tranzytowych, zapraszamy do kontaktu.

legal-solutions.com.pl

Zamówienia publiczne kancelaria


Nasi adwokaci specjalizują się w przepisach dotyczących sektora gospodarczego. W związku z tym kancelaria prowadzi sprawy w zakresie prawa energetycznego, zamówień publicznych, gazownictwa oraz ciepłownictwa. Nasi doradcy brali udział w procesie legislacyjnym podstawowych aktów prawnych związanych z regulacjami branżowymi w przemyśle. Reprezentujemy strony w postępowaniach o przydzielenie lub zmianę koncesji, wyznaczenie operatora systemu czy w kontrowersyjnych sytuacjach związanych z procesami zakupowymi.

https:

pogrzeb Warszawa


Pogrzeb w Warszawie? Jeśli czeka Cię to nieprzyjemne doznanie, a stypę chciałbyś zorganizować w domu, bądź po prostu oczyścić mieszkanie po zmarłym - zgłoś się do nas. Zajmujemy się dezynfekcją oraz oczyszczaniem pomieszczeń po zwłokach. Wykonujemy profesjonalne usługi, z których na pewno będziesz zadowolony.

https:

Adwokat Warszawa


Meandry prawa oraz rozporządzeń legislacyjnych sprawiają, że wiele postępowań w swych formalnym charakterze pozostaje niezrozumiałymi dla przeciętnego konsumenta. Jednak opieka i konsultacje ze specjalistą pozwolą Państwu zyskać pewność co do prawidłowości wszczętych i realizowanych działań. Opieka sprawowana przez warszawskich adwokatów kancelarii Verba-Lex to również działania pozwalające na zabezpieczenie interesów Klienta - uniknięcie zbędnego ryzyka oraz skupienie się na finalizacji i rozstrzygnięciu konkretnego problemu prawnego.

https:

Restrukturyzacja firmy


Twoje przedsiębiorstwo jest zadłużone? Restrukturyzacja firmy to jeden ze sposobów na wyjście z kłopotów finansowych, zaraz obok ogłoszenia upadłości. Nasza kancelaria prawna udziela doradztwa w zakresie tych dwóch spraw, a także świadczy pomoc w trakcie negocjacji z wierzycielami oraz zawierania propozycji układowych.

https:

Adwokat Płock


Potrzebna Ci fachowa pomoc prawna? Potrzebny Ci doświadczony adwokat? Płock serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania z oferty przygotowanej przez kancelarię Jacek Piechota. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania pomocy adwokata!

https:

prawo spadkowe


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jak złożonymi problemami muszą mierzyć się Klienci Kancelarii Agnieszka Wala w Pszczynie i Gliwicach. Wiemy również, że fachowa pomoc w takich sytuacjach jest niezbędna. Dlatego też jednym z obszarów, w których udzielamy wsparcia, jest prawo spadkowe oraz związane z nim kwestie majątkowe. Podejmując się reprezentacji stanowiska naszego Klienta, zawsze wnikliwie zapoznajemy się z charakterem sprawy oraz jej stopniem złożoności. Na tej podstawie dobieramy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania.