Usługi

www.wakacje-gdansk.pl

PHU GBL : Apartamenty


W czasie wakacji i urlopów - latem - wielkim zainteresowaniem cieszą się nasze apartamenty. Trójmiasto może zaoferować kilka świetnych, ale drogich placówek. Nasz pensjonat oferuje Państwu tanie apartamenty w Trójmieście. Wynajmujemy także mniejsze kwatery i pojedyncze pokoje dla mniej wymagających. Niezapomniane chwile u nas gwarantuje wysoka jakość świadczonych usług i malownicza panorama miasta. Zapraszamy!

dominikanie.pl

Zakon


Zakon to w wierze katolickiej istne stowarzyszenie osób zakonnych, której członkowie oddają się w specyficzny sposób spełnianiu zasad danej religii. Osoby z zakonu (mężczyźni ? mnisi, zakonnicy, bracia; kobiety ? zakonnice, mniszki, siostry) zwykle nie są kojarzeni bezpośrednio jako osoby świeckie, ani jako członkowie kościoła, choć zawsze możliwe jest połączenie członkostwa w zakonie z byciem po prostu kapłanem.

www.prolan.com.pl

Systemy mrp


Jednym z najbardziej przydatnych dla przedsiębiorstw produkcyjnych rozwiązań informatycznym jest system MRP, dzięki któremu zmniejszycie państwo koszty związane z organizacją produkcji. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych programów, które wspomogą wiele procesów i zdecydowanie usprawnią funkcjonowanie firmy.

https:

http://serwistal.pl/oferta/uslugi.html


Od lat pracujemy z metalami, dlatego posiadamy ogromne doświadczenie w tej branży. Korzystamy też z najlepszego sprzętu, dlatego precyzja naszych realizacji nie ma sobie równych. Nasze centrum serwisowe świadczy takie usługi jak cięcie wzdłużne blach oraz przewijanie kręgów, a także cięcie poprzeczne.

www.pzmwimet.pl

Malowanie dróg


Już od 1976 roku zajmujemy się produkcją i montażem znaków drogowych oraz wszelkiego rodzaju innych elementów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uzupełnieniem naszych usług jest także malowanie dróg - oznakowania poziomego. Korzystamy z metod oznakowania cienko- lub grubowarstwowego oraz najwyższej jakości sprzętu, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

https:

Leczenie depresji Warszawa


Potrzebujesz pomocy profesjonalistów? Nie radzisz sobie z jakimś problemem? Chcesz ratować swój związek? Zgłoś się do naszego Gabinetu DIALOG w Warszawie. Świadczymy profesjonalną pomoc lekarza psychiatry, konsultacje psychologiczne oraz psychoterapeutyczne. Ponadto oferujemy również konsultacje z seksuologiem.

www.locumsa.pl

Locum


Nasza firma działa w dość nietypowych dziedzinach. Z jednej strony w Locum S.A. zajmujemy się bowiem wynajmem nieruchomości (z naciskiem na obiekty przemysłowe), a z drugiej specjalizujemy się w produkcji opakowań i kształtek styropianowych, przydatnych do przewożenia zróżnicowanych delikatnych przedmiotów. Polecamy się!

unikom.bydgoszcz.pl

Czyszczenie kanalizacji


Nasza firma oferuje szeroki zakres usług sanitarnych oraz odbiór odpadów przemysłowych. Czyszczenie kanalizacji wykonujemy przy zastosowaniu metody hydrodynamicznej. Pozwala ona na skuteczne usunięcie zanieczyszczeń i zatorów utrudniających swobodny przepływ ścieków w studzienkach. Działamy również jako pogotowie awaryjne 24h.

www.adwokat-kolczyk.pl

Adwokat Dąbrowa Górnicza


Jeżeli szukasz prawnika, który pomoże Ci w zakresie prawa pracy, karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego, spółek handlowych lub przy mediacjach to nasza oferta jest dla Ciebie. Adwokat działa na terenie Dąbrowy Górniczej, gdzie wspiera klientów m.in. w trakcie spraw rozwodowych, przy separacjach czy uzyskiwaniu alimentów.

adwokat-epolak.pl

Adwokat Poznań


W naszej kancelarii zajmujemy się klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Nasz adwokat, który działa na terenie Poznania, zajmuje się poradami prawnymi, sprawami rodzinnymi, opiekuńczymi, spadkowymi, lokalowymi, z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, a także karnymi i administracyjnymi.

chemiczneczyszczenie.pl

Czyszczenie rurociągów


Naszym atutem są wiedza, doświadczenie, a także technologia, którą każdego dnia wykorzystujemy w podczas płukania instalacji. Oferowane przez nas czyszczenie rurociągów pozwala na usunięcie zabrudzeń, które zalegają w instalacjach grzewczych i hydraulicznych. Podejmujemy się również płukania instalacji w budynkach przemysłowych.

mkmlawyers.pl

Zakładanie spółek Wrocław


Nasza kancelaria zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W naszej siedzibie we Wrocławiu udzielamy porad na tematy takie jak zakładanie spółek, sporządzenie umów, dochodzenie odszkodowań, czy windykacja należności. Oferujemy również wsparcia podczas postępowania administracyjnego.

https:

Kancelaria nieruchomości


Naszym celem jest wsparcie klientów w procesach inwestycyjnych, administracyjnych oraz cywilnych. Jako kancelaria nieruchomości badamy stan prawny i faktyczny lokalu oraz wskazujemy klientom możliwe ryzyko prawne. Zajmujemy się także opracowywaniem i negocjowaniem umów, które dotyczą lokali użytkowych.

https:

Usługi celne


Nasza firma świadczy profesjonalne usługi celne. Przeprowadzamy odprawy, zajmujemy się również przygotowywaniem odpowiedniej dokumentacji. A dzięki temu, że posiadamy status upoważnionego przedsiębiorcy nasi klienci otrzymują wiele udogodnień w prowadzonym przez nas międzynarodowym obrocie towarowym.